Aktualności

Zarządzanie flotą komunalną

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Zarządzanie flotą komunalną to temat, który nie jest wcale prosty. Wynika to przede wszystkim z takich kwestii jak duża ilość samochodów, częsta awaryjność i konieczność skończenia trasy w danym dniu.

Ostatni z przytoczonych czynników jest kluczowy w kontekście tego przed jakimi trudnościami stają branżowi logistycy. Kwestie odpadów są bowiem tematem dość newralgicznym i wywołującym stres. Nikt nie chce czekać na przyjazd hakowca, czy śmieciarki przez kolejne kilka dni. Pracę, która kładzie duży nacisk na optymalne wykorzystanie samochodów i wykonywanie dużej ilości zadań w krótkim czasie warto sobie ułatwić. Pomaga w tym Waste24.net, który pozwala nie tylko na zdalne przekazywanie poleceń, ale i sprawdzanie stanu ich realizacji. Za pomocą naszego systemu uda się sprawdzić w czasie rzeczywistym, czy:

Zarządzanie flotą komunalną

  • Obsłużony został dany klientzarządzanie flotą komunalną opiera swoje zasady o oczekiwania klientów względem wywozu śmieci. Z Waste24.net można w łatwy sposób sprawdzić, czy dany punkt został już obsłużony przez naszą firmę lub kiedy to w przybliżeniu nastąpi. Na podstawie danych z oprogramowania można także automatyzować rozliczenia lub tworzyć potrzebne zestawienia.
  • Inny kierowca nie wymaga wsparcia – w ruchu miejskim bardzo łatwo jest przyjąć złe założenia. Wszelkie plany mogą bowiem pokrzyżować korki, wypadki czy inne nieoczekiwane zwroty akcji. Do tych ostatnich można zaliczyć np. zastawienie kontenera lub jego przeładowanie. Wszystkie z wyżej wymienionych kwestii mogą pokrzyżować plany nawet najlepszych kierowców i sprawić, że nie będą oni w stanie skończyć trasy. Z Waste24.net od razu uzyskamy wiedzę na temat ilości pozostałych kursów i w razie potrzeby je rozdzielić.
  • Mamy wolne moce przeroboweWaste24.net pozwala na firmę wywozową spojrzeć szerzej. Nasze oprogramowanie daje sposobność sprawdzenia stopnia zajętości kontenerów i pojemników na odpady i w ten sposób ułatwić przyjmowanie zleceń. Nasz SaaS jest w stanie od razu sprawdzić kiedy będzie można przekazać dany zbiornik innemu klientowi uwzględniając takie aspekty jak kończący się okres wynajmu. Zapraszamy do darmowego przetestowania produktu.

 

Zarządzanie flotą komunalną

 

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-01-05 20:29