O nas

Waste24.net to system, które jest rozwijany nieprzerwanie od niemal 2015 r.. Od momentu pojawienia się pierwszej wersji ewoluował on w rolę pierwszego w Polsce systemu SaaS dla branży odpadowej. Dziś z oprogramowania korzysta wielu przedstawicieli branży i z każdym miesiącem powiększa on grono swoich użytkowników. Waste24.net działa online i nie wymaga inwestowania w istniejącą infrastrukturę komputerową. Z aplikacji Webowej można skorzystać na dowolnym komputerze z dostępem do Internetu. Rozwiązanie, które mamy przyjemność Państwu zaprezentować składa się z kilku modułów, które odpowiadają za takie obszary działalności przedsiębiorstwa komunalnego

 

 

Jakie obszary działalności usprawnia Waste24.net?

 

Wynajmy kontenerów na odpady, ogrodzeń i toalet

Oprogramowanie dla firm komunalnych Waste24.net pełni rolę agregatora dla wszystkich zleceń, którymi zajmuje się dane przedsiębiorstwo. Za jego pośrednictwem można tworzyć dyspozycje, które następnie trafiają do pracowników w formie papierowych wydruków lub są widoczne w aplikacji dla kierowców. Dzięki Waste24.net spada ilość reklamacji i wzrasta poziom obsługi. Zlecenia nie giną w natłoku spraw, którym każdego dnia trzeba poświęcić uwagę. Nasz SAAS posiada pełną integrację z portalem BDO i danymi GUS. Pozwala to unikać błędów w danych teleadresowych i sprawozdawczości środowiskowej.

Inwentaryzacje

Praca w terenie nie należy do najłatwiejszych. Odpowiada za to przede wszystkim klimat, który na naszym równoleżniku nie należy do najprzyjemniejszych. Prowadzenie spisu z natury w formie tradycyjnej jest utrudnione przez opady atmosferyczne i watr, które potrafią utrudnić prowadzenie notatek. Dlatego też stworzyliśmy rozwiązanie, które przychodzi w sukurs Państwa potrzebom. Aplikacja „Inwenatryzator” działa niezależnie od pogody i potrafi automatycznie zamienić współrzędne geograficzne na adres nieruchomości. Efektem działania oprogramowania jest wirtualna mapa asortymentu występującego na danym obszarze. Każdy wpis w wirtualnym rejestrze inwentaryzacji można wzbogacić o zdjęcie i własny komentarz.

Obsługa stałych klientów

Waste24.net posiada moduł „trasówki”. Tych samych zleceń nie trzeba więc ciągle powielać i można je na bieżąco modyfikować. Nasz system sprawdza się przy realizacji umów, zawartych przez naszych klientów i poprawia jakość obsługi. Fakt ten doceniają przede wszystkim podmioty, które zajmują się cyklicznymi wywozami śmieci komunalnych. Przedsiębiorstwa komunalne mogą z Waste24.net bardziej uporządkować swoją pracę i uczynić ją bardziej przewidywalną. Pozwala to optymalizować koszty i zwiększać dochodowość działalności operacyjnej.

 
Rozliczenia z kontrahentami

Waste24.net doskonale sprawdza się w roli programu do wystawiania faktur. Przy tej okazji dba nie tylko o ich poprawność, ale i pilnuje, aby wszystkie zlecenia były prawidłowo obciążone. Przez zastosowanie oprogramowania komunalnego maleje ilość niewystawionych faktur i wzrasta rentowność poszczególnych obszarów działalności. SaaS dla firm komunalnych umożliwia także automatyczną wysyłkę faktur poprzez maila oraz kontrolę terminów płatności.

Delegowanie poleceń

Waste24.net wprowadza nowe standardy w pracy dyspozytorów. Dzięki wykorzystaniu aplikacji „Kierowca” mogą oni przekazywać polecenia „na odległość” i na bieżąco śledzić ich statut. Udogodnienie do którego mają dostęp nasi klienci pozwala zwiększyć wydajność i pracy i skutecznie ją optymalizować. Równomierne obciążenie personelu to sprawiedliwszy podział obowiązków i możliwość wykonania większej liczby zadań w tym samym czasie.

 

Zobacz też: