Oprogramowanie dla Samorządów

Oferta dla Samorządów – Waste24

Waste24 Sp. z o.o. zaprasza do podjęcia współpracy z naszą firmą w zakresie oprogramowania służącego do przekazywania aktualnego harmonogramu odbioru odpadów oraz systemu do inwentaryzacji pojemników.

Dla Samorządów proponujemy elastyczne warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny, a także przejrzystość i prostotę naszych rozwiązań. Jesteśmy pewni, że Samorządy, które zdecydują się na digitalizację odbioru odpadów uzyskają nie tylko lepsze wyniki środowiskowe, ale i wygenerują znaczące oszczędności.

Inwestycja w nowoczesne technologie informatyczne to bowiem jedna z nielicznych dróg, które wspierają zrównoważony rozwój.

Oprogramowanie odpadowe dla Samorządów - waste24.net

Nasze produkty

Aplikacja „Moje Odpady” powstała w 2018 roku i od początku istnienia jest stale rozwijana i dopasowywana do potrzeb zmieniającego się prawodawstwa. Produkt umożliwia śledzenie dat odbioru odpadów i nie wymaga od mieszkańców stałego dostępu do Internetu. Raz pobrany terminarz na stale gości w jego telefonie i do momentu końca obowiązywania na bieżąco monituje o potrzebie udostępnienia pojemników. Spada w ten sposób nie tylko liczba interwencji, ale i obłożenia obowiązkami pracowników administracyjnych. Kolejną z cech „Moich Odpadów” jest kształtowanie świadomości ekologicznej danej społeczności i uczenie jej zasad segregacji. „Moje Odpady” mają zaimplementowany słownik odpadowy, który pozwala sprawdzić miejsce przeznaczenia danej nieczystości. Za pomocą oprogramowania mobilnego na Androida i IOS można także zgłosić braki w odbiorze lub dać ogłoszenie dla pozostałych mieszkańców Gminy. Oprogramowanie podpowie także, gdzie mieści się najbliższy PSZOK i jak do niego dojechać.

Aplikacja „Inwentaryzator”

Większość Samorządów, nawet tych które nie kupują same pojemników wymaga od firm komunalnych raportowania stanu ilościowego pojemników na odpadów. Nie ma się co dziwić skoro podstawą gospodarki odpadami jest znajomość jej szczegółów. Raporty przygotowane w tradycyjnej formie nie zawsze spełniają oczekiwania pracowników Urzędu. Poza „suchymi” danymi nie ma w nich nic, co ułatwiłoby pracę. Na szczęście z aplikacją „Inwentaryzator” można sporządzić rzetelną inwentaryzację, która przedstawi zebrane dane na mapach Google. Spis z natury przeprowadzony z użyciem oprogramowania mobilnego jest nie tylko dokładniejszy, ale i można go udokumentować fotograficznie. W razie potrzeby aplikacja może pełnić także role systemu do oceny jakości segregacji.

Zobacz też: