Aktualności

Jakiego rodzaju flotą można zarządzać przez nasz system?

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Jakimi pojazdami można zarządzać przez Waste24.net?

Przedsiębiorcy, którzy zastanawiają się nad podpisaniem umowy z naszą firmą w zakresie dostępu do platformy Waste24.net zastanawiają się jakiego rodzaju flotą można zarządzać przez nasz system.

Wątpliwości te nie są przypadkowe, skoro we większość firm komunalnych znajduje się wiele typów samochodów. Inne pojazdy służą do odbierania odpadów od mieszkańców, a jeszcze innymi dowozi się kontenery, które są przeznaczone na odpady budowlane. Wśród przedsiębiorstw w branży komunalnej znajduje się także podmioty, które wynajmują kabiny WC i takie które świadczą jedynie usługi transportowe. System pracy jest więc skomplikowany, a mało rozsądnym rozwiązaniem byłby zakup kilku typów oprogramowania. Na szczęście przy tworzeniu Waste24.net wzięliśmy to pod uwagę tworząc kompleksowe narzędzie dla całej branży. Z naszym systemem można zarządzać takimi typami pojazdów jak:

Jakiego typu samochodami można zarządzać przez nasz system?

  • Śmieciarki – na rynku oprogramowania istnieje niewiele narzędzi, które usprawniają pracę śmieciarek. Dla przedsiębiorców taki stan rzeczy nie jest korzystny, gdyż perspektywa współpracy z Samorządami wiąże się z wypełnianiem całego szeregu obowiązków. Waste24.net i aplikacja „Kierowca” automatyzują ten proces i wspomagają realizację codziennych zadań kierowców oraz ładowaczy. Przy użyciu systemu można śledzić postępy pracy ekip wywozowych w czasie rzeczywistym, docierać do mieszkańców przy pomocy nawigacji zintegrowanej z oprogramowaniem mobilnym, tworzyć karty przekazania odpadów komunalnych oraz zgłaszać wszelkie nieprawidłowości.
  • Hakowce oraz bramowce – jeśli podstawą Państwa działalności jest wynajem kontenerów na gruz i odpady budowlane to Waste24.net okaże się lekarstwem na takimi bolączki jak: nieautoryzowane kursy, rozliczenia z klientami lub zagubiony asortyment. Oprogramowanie w modelu SaaS pozwala zapanować nie tylko nad strumieniem odpadów, ale także wszelkimi kwestiami związanymi z organizacją pracy. Przy użyciu dedykowanej platformy odpadowej, która została stworzona przez praktyków poprawia się jakość obsługi klientów, a każde zlecenie realizowane jest szybciej. Przy dużym obłożeniu czasowym dyspozytorów pomaga to poprawić komfort ich pracy i daje przestrzeń do zajmowania się myśleniem koncepcyjnym.
  • Pojazdy asenizacyjnewynajem toalet to biznes, który jest w Polsce coraz bardziej popularny. Świadczy o tym ilość firm, które chcą w nim zaistnieć. Nie na darmo co roku powstaje wiele nowych przedsiębiorstw, które oferują swoje usługi osobom prywatnym oraz sektorowi biznesowemu. Dzierżawa kabin WC jest o tyle skomplikowana, że w trakcie jej trwania pojawiają się czynności serwisowe. Z oprogramowaniem net nie sposób o nich zapomnieć i w łatwiejszy sposób odpowiadać na potrzeby konsumentów.
  • Pojazdy gospodarcze – takie samochody jak pojazdy gospodarcze czy samochody rozwożące pojemniki są na wyposażeniu prawie każdej firmy komunalnej. Ich praca opiera się o realizacje szeregu drobnych zadań takich jak np. podstawienia, wymiany lub zabrania koszy na nieczystości. Waste24 daje sposobność do tworzenia wielu dyspozycji i przesyłania ich do kierowców przy użyciu aplikacji mobilnej, które jest dostępna na urządzenia z systemem Android i IOS.

 

Jakiego rodzaju flotą można zarządzać przez Waste24.net?

Zobacz też:

 

 

 

 

 


Data wpisu: 2022-09-12 16:01