Oprogramowanie dla firm komunalnych

Oprogramowanie dla firm komunalnych

Waste24.net to pierwsze w Polsce oprogramowanie dla firm komunalnych działające w modelu SaaS. Do podjęcia współpracy z naszym przedsiębiorstwem zapraszamy wszystkich tych z Państwa, którzy chcą mieć skuteczne narzędzie do automatyzacji procesów zarządczych.

Nasz system składa się z oprogramowania Webowego oraz aplikacji mobilnych przeznaczonych dla pracowników terenowych. Dostęp do wszystkich danych i możliwości software’u możliwy jest zatem o dowolnej porze i z dowolnego komputera. Dzięki tego rodzaju udogodnieniom możliwe jest płynne koordynowanie prac podległego zespołu.

Waste24.net spełni swoją rolę nie tylko w branży odpadowej. Nasz produkt to także doskonała okazja do poprawy funkcjonowania poszczególnych obszarów u podmiotów wynajmujących toalety i ogrodzenia. Niewysokie koszty wdrożenia oraz ogrom wartości dodanych, które niesie za sobą wdrożenie naszego software’u czynią z niego rozwiązanie na miarę XXI wieku.

SaaS - CRM dla firm komunalnych - waste24.net

Podstawowe funkcje systemu Waste24.net

Moduł dyspozycji

Moduł „Dyspozycje” dla firm komunalnych to jedna z pierwszych funkcjonalności Waste24. Powstał on bazie swojego poprzednika, a jego głównym zadaniem jest tworzenie bazy zleceń, którą można następnie rozdzielić na poszczególnych kierowców. Z modułem „Dyspozje” powiązana jest aplikacja mobilna „Kierowca”, która działa pod kontrolą systemu Android i IOS. Widoczne są w niej nie tylko wszystkie zlecenia ale i karty przekazania odpadów. Waste24 posiada pełną integrację z BDO. Za jego przyczyną możecie Państwo pobierać z portalu interesujące Was dane i tworzyć w nim nowe rekordy.

Moduł rozliczeń

Wymienione wcześniej narzędzia są zintegrowane z modułem rozliczeń, który pełni rolę zaawansowanego systemu fakturowego. Zlecenia, które mają statut zrealizowanych trafiają do niego bezpośrednio co wyklucza ryzyko omyłek i nierozliczonych zadań. Waste24 posiada możliwość automatycznej wysyłki faktur i kontrolowania terminów płatności. Tego typu rozwiązanie, które jest w sposób płynny połączone z modułem logistycznym to nowości, jeśli chodzi o branżę komunalną.

Moduł inwentaryzacji

Za kontrolę zasobów przedsiębiorstwa odpowiedzialny jest moduł „Inwentaryzacje”, którego zadaniem jest agregowanie informacji na temat lokalizacji np. pojemników do śmieci. Dane wejściowe pojawiają się w oprogramowaniu na skutek drugiej z naszych aplikacji „Inwentaryzatora”. Oprogramowanie mobilne pozwala na zamianę współrzędnych geograficznych na adresy nieruchomości i zrobienie zdjęć inwentaryzowanym przedmiotom. Za pomocą naszych produktów można przetworzyć dowolną ilość punktów lokalizacyjnych i uzyskać plan ich rozmieszczenia na mapach Google.

Moduł tras

Moduł „Trasy” przyda się przedsiębiorcom, którzy swoje usługi świadczą w sposób cykliczny. Jeśli więc Wasza firma odbiera w wybranym dniu, co stałą ilość dób, odpady od wybranego przedsiębiorcy to wszelkie dane na temat jego obsługi można zawrzeć w Waste24.net. Nasze rozwiązanie eliminuje konieczność ręcznego powielania tych samych schematów i każdorazowego przygotowywania podobnych dokumentów środowiskowych.

Dużą zaletą Waste24.net jest możliwość śledzenia postępu prac w czasie rzeczywistym co bezpośrednio przyczynia się do poprawy analitycznego spojrzenia na wszelkie kwestie związane z firma. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na zakup licencji spotykają się nie tylko z poprawą wydajności swojego zespołu i lepszą kontrolą majątku, ale i zdecydowanie maleje konieczność ich zaangażowania w tematykę środowiskową.

Zobacz też: