Aktualności

Nawigacja dla kierowców śmieciarek

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Czym jest nawigacja dla kierowców śmieciarek?

Proces wywozu odpadów, czy to od mieszkańców Gminy, czy też od klientów komercyjnych jest dość skomplikowany. Jego początkiem są operacje planistyczne, których efektem jest przygotowanie odpowiedniego harmonogramu. Nie zawsze jednak jest on łatwy do zrealizowania. Nawigacja dla kierowców śmieciarek pozwala łatwiej realizować zadania wynikające z zawartych umów i skuteczniej pracować w terenie.

Do skorzystania z oferowanego przez nas oprogramowania zapraszamy firmy komunalnej, które chcą cieszyć się pozytywną renomą na rynku i unikać nieprzyjemności związanych z brakiem znajomości tras odbioru odpadów. Do głównych cech oferowanego przez nas rozwiązania zaliczyć możemy:

Na co pozwala nawigacja dla kierowców śmieciarek?

  • Możliwość wprowadzenia dowolnej trasy do nawigacjinawigacja dla kierowców śmieciarek bazuje na danych, które są wcześniej przygotowane przez dyspozytorów lub nasze algorytmy optymalizujące przejazdy. Na życzenie możemy przeprowadzić ich geokodowanie, które pozwoli odczytać trasę w dowolnym urządzeniu z systemem Android. Zadaniem kierowcy jest jedynie wybór odpowiedniej trasy, która jest przypisana do dnia tygodnia i zrealizowanie powierzonych mu czynności. Trasa przejazdu śmieciarki może składać się z dowolnej ilości punktów.
  • Mapy offline prowadzące przez całą trasę – nasza nawigacja dla kierowców śmieciarek korzysta z map, które są dostępne w trybie offline. Niezależnie od zasięgu można z nich skorzystać i pokonywać płynnie poszczególne trasy. Kolejnym atutem rozwiązania są komendy w języku polskim znane z produktów, które są powszechnie dostępne na rynku. W odróżnieniu od innych aplikacji kierowca jest prowadzony przez całą trasę bez konieczności ciągłego „przeklikiwania” kolejnych rekordów.
  • Prosty edytor – osoba, która zarządza wywozem odpadów ma możliwość wykorzystania prostego edytora do którego wczytywane są poszczególne trasy. Edytor pozwala na ich modyfikowanie, a także na podgląd pracy kierowców w czasie rzeczywistym. Dzięki temu od razu może stwierdzić, czy kierowca nie ominął np. którejś z dróg bocznych.

Do czego wykorzystać nawigację dla kierowcy śmieciarki?

  • Realizacja trasóweknawigacja dla kierowcy śmieciarki pozwala wcielić w życie wizję logistyka, odpowiedzialnego za przygotowanie harmonogramów z ominięciem tzw. „czynnika ludzkiego”. Nasze oprogramowanie prowadzi kierowcę dokładnie w taki sposób jak to było wcześniej zaplanowanie. Z wykorzystaniem naszej optymalizacji tras przejazdy śmieciarek można zmniejszyć koszty nawet o 40% co jest wynikową optymalnego wykorzystania zasobów.
  • Dokładniejsze raportowanie – obsługa przetargów gminnych wiąże się z przygotowywaniem całego szeregu raportów. Bardzo często bywa jednak, że w duża część posesji nie posiada oznaczenia w postaci numerów domu. Kierowcy ciężko jest zatem stwierdzić jakie posesje nie zostały obsłużone lub gdzie nie było w danym momencie dojazdu. Z naszą nawigacją dla kierowcy śmieciarek jest to o wiele prostsze, gdyż od razu wiadomo, których nieruchomości dotyczy dany problem.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy – z naszą nawigacją dla kierowców śmieciarek można zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Dzieje się tak dlatego, że operatorzy sprzętu kierowani są po optymalnych trasach, których przebycie jest najbardziej ekonomiczne. W ten sposób ograniczane jest zużycie paliwa i środki wydawane na płace. Wykorzystanie nawigacji niweluje także problem zastępstw w pracy, gdyż każdy kierowca jest w stanie odtworzyć trasę z pamięci dowolnego urządzenia.

W celu zakupu licencji na naszą nawigację dla kierowców śmieciarek prosimy o kontakt z Łukaszem Kamiński pod numerem: 0048 515 174 514.

 

Nawigacja dla kierowców śmieciarek

Nawigacja dla kierowców śmieciarek

 

Zobacz też:


Data wpisu: 2024-01-25 12:44
Tagi: