Kierowca

Aplikacja mobilna dla kierowców

Aplikacja mobilna dla kierowców firm komunalnych i aut ciężarowych

To innowacyjne na skalę kraju rozwiązanie do przekazywania zadań kierowcom, którzy pracują w branży komunalnej. Pozwala ono zaoszczędzić czas i sprawić, że uzyskacie Państwo bieżącą wiedzę na temat tego, co robią Wasi pracownicy. Oprogramowanie działa pod kontrolą systemy Android lub IOS, a do jego użycia nie są potrzebne specjalistyczne urządzenia. Jeśli więc chcecie Państwo zamienić telefony pracowników w narzędzie usprawniające komunikację to trafiliście w przysłowiową „10”. Aplikacja „Kierowca” stanowi jeden z elementów systemu SaaS Waste24 i stanowi doskonałą alternatywę do drukowania tradycyjnych dokumentów z dyspozycjami.

Możliwości aplikacji Android i IOS dla kierowców

  • Przyjmować zlecenia

Telefoniczne poinformowanie kierowcy o wykonaniu danego kursu nie zawsze przynosi odpowiedni rezultat. Pracownik nie dość, że musi prowadzić samochód to jeszcze wymieniać informację z dyspozytorem, co nieraz bywa utrudnione. Na przeszkodzie staje tu choćby hałas, który w ruchu drogowym jest czymś normalnym. Na szczęście za pomocą systemu Waste24 można przekazać mu niezbędne dane i zlecić ich wykonanie w określonym dniu pracy. Cały proces jest tutaj w pełni automatyczny i skraca możliwość omyłek.

  • Współpracować z BDO

Wielu logistyków z branży komunalnej musi wystawiać karty przekazania odpadów i karty przekazania odpadów komunalnych. Dokumenty te są niezbędne podczas transportu jak i wysypywania ładunku. Niestety mnogość kodów odpadów oraz różnorodność tego co może znaleźć się w kontenerach sprawia, że dokumenty środowiskowe trzeba wielokrotnie zmieniać. Z aplikacją „Kierowca” wszelkie korekty można przekazać na odległość bez konieczności powrotu kierowcy do bazy. Również on sam w razie potrzeby otrzymuje możliwość wprowadzania zmian do danych na temat ładunku, który transportuje.

  • Zbierać potwierdzenia wywozu

Aplikacja „Kierowca” wyposażona została w mechanizm znany przede wszystkim z pracy firm kurierskich. Oznacza to, że klienci mogą złożyć na tablecie lub telefonie swój podpis i w ten sposób potwierdzić realizację usługi. Podpisy są na bieżąco przesyłane do wiadomości dyspozytora i widoczne w Waste24. Unika się w ten sposób reklamacji i roszczeń ze strony odbiorców usług komunalnych.

  • Tworzyć mapę kontenerów, toalet lub ogrodzeń

Dla dyspozytora komunalnego ważne są kwestie związane z tym, gdzie aktualnie znajdują majątek jego firmy. Rzetelne dane na ten temat nie są w zasadzie możliwe do uzyskania w sposób tradycyjny. Powodem takiego stanu rzeczy są ciągłe rotacje, które potrafią wprowadzić zamęt nawet u najbardziej dokładnego logistyka. Z aplikacją „Kierowca” można się pozbyć niniejszego problemu i umiejscowić wszystkie dobra na mapach Google.

Zobacz też: