Aktualności

Optymalne zarządzanie flotą komunalną

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Co daje optymalne zarządzanie flotą?

Optymalne zarządzanie flotą jest niezwykle istotne z bardzo wielu powodów. Z jednej strony istotne są tutaj kwestie kosztowe, a z drugiej sprzedaż.

Wprowadzenie porządku i odpowiednich procedur do każdego z tych obszarów jest dla organizacji niezwykle pożyteczne. W momencie, gdy spadają nasze wydatki, a rośnie wydolność całego przedsiębiorstwa, zwiększają się również dochody. Firma przyjmuje taki stan rzeczy za niezwykle pożądany. W dobie kryzysu i niestabilnej sytuacji na rynkach surowców energetycznych gwarantuje to stabilność, która pozwala śmielej patrzeć w przyszłość. W branży komunalnej nie ma zbyt wielu narzędzi, które pozwalają płynnie zarządzać sferą kosztową oraz poszczególnymi usługami. Waste24.net to system, działający w modelu SaaS, który skutecznie wypełnią tą lukę. Oprogramowanie, które tworzymy pozwala na:

Jak optymalizować zarządzanie flotą?

  • Przydzielanie zadańoptymalne zarządzanie flotą opiera się na odpowiednim delegowaniu zadań. Cała sztuka polega na tym, aby równomiernie obciążać swój personel i nie dopuścić do sytuacji, aby bez powodu jedna ekipa pracowała 6, a druga 10 godzin. Waste24.net eliminuje ten problem, gdyż pozwala śledzić postępy w realizowaniu poszczególnych dyspozycji. W razie potrzeby można więc do przyjętego planu wprowadzać poprawki lub go udoskonalać.
  • Analitykę optymalne zarządzanie flotą nie byłoby możliwe, gdyby nie możliwości analityczne Waste24.net. Nasze oprogramowanie zbiera dane według wybranego rodzaju asortymentu, danego okresu czasu czy kontrahenta. Specjalista obsługujący system ma zatem możliwość analizowania interesujących go danych, co może wspomóc jego decyzyjność. Z oprogramowaniem dla firm komunalnych możliwa jest analiza opłacalności poszczególnych przedsięwzięć i zaangażowania sprzętu w ich realizację.
  • Obsługę finansową – efektem optymalnego zarządzania flotą powinny być prawidłowo wystawione faktury VAT. Przy wielu rozproszonych zadaniach ich wystawienie bywa jednak niezwykle pracochłonne. Nie dość, że można pominąć i nie zafakturować którejś z usług to jeszcze bardzo często pojawiają się nieścisłości. Waste24.net odpowiada na potrzeby przedsiębiorców poprzez system automatycznych rozliczeń. Wszelkie zlecenia, które się odbyły a nie zostały obciążone są w odpowiedni sposób oznaczone, co eliminuje błędy. Moduł rozliczeń umożliwia także wysyłkę faktur wraz z załącznikami poprzez maila.
Optymalne zarządzanie flotą - waste24.net

 

Zobacz też:

 

 

 


Data wpisu: 2022-05-09 16:15