Aktualności

Zarządzanie procesami w firmie komunalnej

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Zarządzanie procesami w firmie komunalnej to nie lada wyzwanie. Wpływ na taki stan rzeczy ma bardzo wiele czynników.

Mocno rozproszona sprzedaż, duża ilość pojedynczych operacji i natłok wielu różnych informacji to tylko niektóre z kwestii nad którymi trzeba zapanować. Bez odpowiedniego oprogramowanie tego typu zadanie może okazać się dość karkołomne. Na szczęście istnieją narzędzia, które pomagają usystematyzować napływające dane i wprowadzić w nich porządek. Jednym z nich jest tworzony przez nas SaaS. Waste24.net pomaga personelowi i właścicielom przedsiębiorstw w takich obszarach jak:

Zarządzanie procesami w firmie komunalnej

  • Sprzedaż zarządzanie procesami sprzedaży ma niebagatelny wpływ na kondycję całego przedsiębiorstwa. W końcu od tego ilu klientów jest w stanie obsłużyć dana firma, zależy jej potencjał rynkowy. Dobrze jest to co możliwe w tym obszarze automatyzować, a taką właśnie rolę pełni Waste24.net. Jedną z cech oprogramowania jest możliwość automatycznego rozliczania zleceń, co sprawia, że minimalizowane jest ryzyko omyłek.
  • Magazynzarządzanie procesami zachodzącymi w magazynie przedsiębiorstwa komunalnego jest istotne z bardzo wielu powodów. Na jego ważność wpływa przede wszystkim wartość przedmiotów, które tworzą zasoby danej firmy. Koszt zakupu jednego kontenera na odpady o pojemności 7 M3 to około 7000 złotych. Jeśli więc część z nich ulega zagubieniu to rośnie tym samym strata całego przedsiębiorstwa. Aby nie dochodziło do tego typu sytuacji warto uzyskać dostęp do Waste24.net. Nasz system posiada możliwość umieszczania wszystkich użytych zasobów na mapie Google i odtwarzania pojedynczych operacji, do których zostały użyte.
  • Logistyka zarządzanie procesami logistycznymi w przedsiębiorstwie komunalnym nie jest wcale łatwe. Decyduje o tym duża ilość pojedynczych operacji, które trzeba w odpowiedni sposób przydzielić do wybranych pracowników. Wykonywanie tej czynności w sposób manualny jest nie tylko pracochłonne, ale i zwiększa ryzyko błędów. Waste24.net zawiera moduł dyspozycji, który daje sposobność do optymalnego przydzielania zadań i kontrolowania postępu prac. „Przedłużeniem” oprogramowania Webowego jest aplikacja mobilna, która służy do komunikacji z pracownikami i posiada możliwość zbierania potwierdzeń realizacji.

 

Zarządzanie procesami w firmie komunalnej

 

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-02-07 21:28