Aktualności

Tworzenie dyspozycji z Waste24.net

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Tworzenie dyspozycji jest podstawą pracy logistyków pracujących w firmach komunalnych. Nieraz od ich trafności zależy opłacalność całego biznesu.

Jeśli więc chcemy, aby polecenia przekazywane kierowcom stały na wysokim poziomie to warto zaopatrzyć się w narzędzie, które uporządkuje przepływ danych. Jako twórcy systemu Waste24.net chcielibyśmy polecić do tego celu nasze oprogramowanie. SaaS o którym mowa powstał w 2017 roku i wraz z upływem czasu przeszedł szereg modyfikacji. W chwili obecnej posiada on takie funkcjonalności jak np. trasówki czy inwentaryzacje i pozwala w pełni zarządzać zadaniami danego zespołu. W systemie, który jest przeznaczony dla firm zajmujących się wynajmami toalet lub wywozem odpadów można w sposób całościowy zamknąć każdy z procesów, które zachodzą w danym przedsiębiorstwie. Dyspozycje, które są jednym z jego elementarnych modułów pozwalają przede wszystkim na:

Tworzenie dyspozycji z Waste24.net – podstawowe funkcje

  • Planowanie pracytworzenie dyspozycji w firmie komunalnej musi zawierać element planistyczny. Fakt ten wynika przede wszystkim z konieczności umiejętnego rotowania zasobami i potrzeby obsłużenia jak największego kręgu odbiorców. Waste24.net posiada takie możliwości jak ustalanie kursów na dany dzień oraz tworzenia z nich dowolnych tras. Wszystko to sprawia, że spełnia on oczekiwania personelu administracyjnego i poprawia szybkość obsługi klienta.
  • Tworzenie dokumentów środowiskowych – do stycznia 2020 roku obowiązywały tradycyjne karty przekazania odpadu. Nie jest tajemnicą Poliszynela, że zakres ich używania było mocno ograniczony. Dokumenty sporządzane były najczęściej za dany okres i głównie na wypadek kontroli. Tymczasem zgodnie z obowiązującym prawodawstwem tworzenie dyspozycji musi współgrać z portalem BDO. Waste24.net posiada integrację z wyżej wymienionym narzędziem i pozwala tworzyć dokumenty środowiskowe niejako w tle. Jedną z dużych zalet systemu jest także możliwość tworzenia schematów przetworzonej dokumentacji i ich powielania.
  • Zlecenia dyspozycji przez aplikację mobilnątworzenie dyspozycji nie byłoby w pełni idealne, gdyby nie wykorzystanie nowoczesnych technologii. Nasz system posiada w tym celu swoją aplikację mobilną, która jest dostępna na Androida i IOS. Daje to olbrzymią przewagę w terenie. Z wykorzystaniem naszego systemu kierowca nie musi powracać na bazę, aby otrzymać kolejny kurs. Moduł dyspozycji daje sposobność do przygotowaniu mu poleceń na odległość.

 

 

tworzenie-dyspozycji

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-03-04 15:45