Aktualności

Zlecanie dyspozycji w firmie komunalnej

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Jak powinno wyglądać zlecanie dyspozycji w firmie komunalnej?

Zlecanie dyspozycji w firmie komunalnej to proces od którego zależy powodzenie wielu przedsięwzięć. Im precyzyjniejsze są informacje przekazywane pracownikom, tym można uzyskać lepszy efekt ekonomiczny.

I choć kwestie informowania kierowców oraz pracowników może odbywać się na wiele sposobów to najlepiej do tego celu wykorzystać jak najskuteczniejsze narzędzia. Tego typu możliwości daje platforma odpadowa Waste24.net. Nasz system został zaprojektowany w oparciu o doświadczenia pracowników firm komunalnych i wnosi do ich działalności szereg wartości dodanych. Oprogramowanie w modelu SaaS pozwala skutecznie zarządzać dowolnymi procedurami i robić to na wiele sposobów. Zaliczyć do nich możemy:

Możliwości zlecania dyspozycji w firmie komunalnej

  • Przekazywanie dyspozycji w formie papierowejzlecanie dyspozycji w tradycyjnej formie papierowej to tradycyjna forma komunikacji pomiędzy kierowcą, a dyspozytorem. Waste24.net umożliwia tego typu działania i automatyzuje ich przygotowanie. Jeśli więc dyspozytor raz przyjmie zamówienie i wprowadzi je do systemu to nie będzie musiał powielać swojej pracy w celu wydrukowania dokumentów wywozowych. W module „Dyspozytor” można określić wszystkie parametry danego zlecenia takich jak np. jego wartość, termin realizacji lub sposób zapłaty.
  • Przekazywanie dyspozycji w formie elektronicznejzlecanie dyspozycji w systemie Waste24.net może się odbywać z wykorzystaniem aplikacji mobilnej „Kierowca”. W oprogramowaniu mobilnym na Androida lub IOS widoczne są wszystkie dane z „papierowych” dyspozycji. Operator śmieciarki lub innego pojazdu komunalnego może przy użyciu omawianego narzędzia komunikować się z dyspozytorem i przekazywać mu informacje zwrotne w czasie rzeczywistym. Do tych ostatnich zaliczyć możemy np. zgłoszenie o braku segregacji lub dostępu do danego kontenera, czy pojemnika.
  • Przekazywanie „trasówek” – z opcji przekazywania „trasówek” na telefony lub tablety szczególnie zadowoleni będą przedsiębiorcy opierający swoją działalność o wykorzystanie śmieciarek. Waste24.net daje sposobność do zaplanowania tras, składających się z dowolnej liczby punktów, a następnie ich masowego eksportu na dowolne urządzenie mobilne z systemem Android lub IOS. Tego typu udogodnienie poprawia jakość pracy danej firmy i raportowanie danych o przebiegu pracy do Gmin. W aplikacji widoczne są nie tylko dane o miejsca gromadzenia odpadów, ale i odległości, która dzieli operatora pojazdu bezpylnego od danej nieruchomości.

 

Zlecanie dyspozycji - waste24.net

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-05-13 09:57