Aktualności

Oprogramowanie do obsługi klienta

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Zalety oprogramowania do obsługi klienta

Oprogramowanie do obsługi klienta w firmie komunalnej pełni niezwykle istotną rolę i porządkuje wiele obszarów związanych z gospodarką odpadami.

Przy wyborze odpowiedniego systemu ważne jest to, aby wybrane rozwiązanie odpowiadało na wyzwania z jakimi muszą się zmierzyć tego typu przedsiębiorstwa. Przy wywozie odpadów istotne są bowiem elementy, których na próżno szukać w innych branżach. Wszystko to sprawia, że warto zdecydować się na rozwiązanie branżowe, które zostało stworzone na bazie realnych doświadczeń, czyli takie w którym „nic nie zabraknie”. Wytyczne te spełnia SaaS Waste24.net, który pod kątem obsługi klienta pozwala przede wszystkim na:

Jakie cechy posiada system do obsługi klienta?

  • Przyjęcie zleceniaoprogramowanie do obsługi klienta posiada mechanizm pozwalający na szybkie rozeznanie się w posiadanych zasobach i skonfrontowanie ich z oczekiwaniami klientów. Jeśli więc dana osoba chce u nas zamówić kontener KP7 lub toaletę przenośną to przy użyciu Waste24.net można od razy stwierdzić kiedy będzie to możliwe. Wiedza, którą dysponują konsultanci bazuje na szeregu składników takich jak choćby obciążenie kierowców, aktualna ilość wolnych składników majątku lub informacja do kiedy są zarezerwowane.
  • Praca a Bazie Danych Odpadowych (BDO)oprogramowanie do obsługi klienta charakteryzuje się pełną integracją z BDO. SaaS Waste24.net pozwala tworzyć karty przekazania odpadów lub robić to w imieniu kontrahentów, co znacznie przyspiesza realizację usług wywozu odpadów. Większa automatyzacja sprzyja również niwelowaniu pomyłek, które mogą się przytrafić podczas ręcznej edycji dokumentów.
  • Rozliczenia z klientamioprogramowanie do obsługi klienta jest zaopatrzone w moduł służący do wystawiania faktur, automatycznej wysyłki dokumentów oraz monitorowania aktualnego stanu zobowiązań. Przewagą net nad innymi systemami jest jego powiązanie z modułami logistycznymi. Dzięki takiemu połączenie niwelowane jest ryzyko braku obciążenia danego zleceniodawcy za usługę, która wygenerowała koszty dla firmy.
  • Historia relacji z klientem – każdy klient, którego kartoteka zostanie założona w oprogramowaniu Waste24.net przestaje być anonimowy. Nie dość, że można sprawdzić jego historię zakupu usług to jeszcze zorientować się, gdzie miała miejsce ich realizacja i w jakich cenach go obsługiwaliśmy. Wszystko to sprzyja sporządzaniu trafionych ofert, które generują późniejsze zyski.
Oprogramowanie do obsługi klienta - waste24.net

Zobacz także:


Data wpisu: 2022-12-27 15:29