Aktualności

SaaS dla przedsiębiorstw komunalnych, a obsługa BDO

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

SaaS dla przedsiębiorstw komunalnych, czy program do obsługi BDO?

Wiele osób, które posiadają program do obsługi BDO, zastanawia się nad tym, czy jest sens zakupu licencji na używanie SaaS dla przedsiębiorstw komunalnych. W końcu kolejny system, zamiast pomagać może okazać się przeszkodą przy prowadzeniu działalności operacyjnej.

Wszystkich tych z Państwa, którzy mają tego typu wątpliwości, chcielibyśmy uspokoić. Automatyzacja przy korzystaniu z Bazy Danych Odpadowych to tylko jedna z wielu funkcji, którą oferuje SaaS dla przedsiębiorstw komunalnych. Wśród pozostałych możliwości wykorzystania systemu wyróżnić możemy przede wszystkim:

Jakie możliwości posiada oprogramowanie dla firm komunalnych?

  • Zarządzanie zleceniamiSaaS dla przedsiębiorstw komunalnych powstał po to, aby logistycy, którzy go wykorzystują mogli płynne zarządzać zleceniami. Przy dużej liczbie zamówień wydaje się to niezbędne do prawidłowego wykorzystania potencjału przedsiębiorstwa. Dodatkowa funkcjonalność w postaci integracji z BDO sprawia, że do każdego zamówienia można przygotować kartę przekazania odpadu, która jest od razu widoczna w aplikacji „Kierowca”.
  • Ewidencja odpadowa w pliku MS Excel – korzystanie z BDO bez dodatkowych nakładek w postaci oprogramowania zewnętrznego nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Dużą ilość problemów generuje prędkość działania skryptu oraz konieczność ręcznego wpisywania wszystkich danych. net automatyzuje ten proces. Z wystawionych dokumentów KPO i KPOK można tworzyć gotowe zestawienia, które będą doskonałą pomocą przy sprawozdawczości.
  • Wystawianie faktur wraz z załącznikami i kartami BDOSaaS dla przedsiębiorstw komunalnych posiada możliwość generowania faktur VAT ze zrealizowanych zleceń i wysyłania ich do klientów wraz z ich cyfrowymi kopiami. Ponadto przy każdym zamówieniu, które zostało dodane do systemy widoczna jest karta BDO, co upraszcza pracę działu administracyjnego.
  • Możliwość edycji masy w aplikacji mobilnej przez kierowcę – w branży związanej z odpadami sporym problemem są odrzucone karty, które wymagają późniejszej edycji. Części problemów można jednak uniknąć, gdy pracownicy używa aplikacji mobilnej „Kierowca”. We wszystkich punktach odbioru śmieci, które są wyposażone w wagi, operator sprzętu może od razu poprawić masę lub zmienić kod odpadu.

Jak wynika z podanych przykładów Waste24.net posiada znacznie szersze możliwości niż tylko automatyzacja przy korzystaniu z BDO.

SaaS dla przedsiębiorstw komunalnych

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-06-01 16:42