Aktualności

Jakie procesy usprawnia nasze oprogramowanie?

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Jakie procesy usprawnia nasze oprogramowanie?

Osoby potencjalnie zainteresowane uzyskaniem dostępu do systemu Waste24.net bardzo często zastanawiają się jakie procesy usprawni nasze oprogramowanie.

Korzystanie z nowego narzędzia musi być bowiem zasadne i wnieść do danej organizacji szereg wartości dodanych. Nie ma sensu korzystać z produktu, który byłby tylko w jakiejś części pomocny. Zdając sobie sprawę z powyższych słów, stworzyliśmy narzędzie, które ma niebagatelny wpływ na najbardziej czułe obszary działalności danego przedsiębiorstwa. Z Waste24.net udaje się wprowadzić porządek do takich sfer jak:

Na jakie obszary ma wpływ Waste24.net?

  • Działalność operacyjna – aby odpowiedzieć na pytanie, jakie procesy usprawni nasze oprogramowanie, warto zacząć od zarządzania personelem. To właśnie na nim opiera się sukces danej firmy. Waste24.net pomaga logistykom w optymalnych wykorzystaniu personelu. Z oprogramowanie dla firm komunalnych można w każdej chwili sprawdzić aktualne obciążenie poszczególnych osób i wprowadzać korekty. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że można tego dokonywać w czasie rzeczywistym.
  • Gospodarka magazynowa – w większości firm komunalnych mamy do czynienia z bardzo rozproszonymi zasobami. Część majątku znajduje się w bazach magazynowo transportowych, a pozostałe kontenery, pojemniki i toalety są rozmieszczone w terenie. Waste24.net daje odpowiedź na pytanie, gdzie w danym momencie znajdują się poszczególne składniki majątku. Taka możliwość pozwala trafniej planować jego powiększenie i usprawnia proces obsługi klienta.
  • Dokumentacja środowiskowa – przygotowywanie kart przekazania odpadu to codzienność każdego pracownika firmy komunalnej. W zależności od dnia, liczba dokumentów, które trzeba przygotować może być przytłaczająca. Waste24.net automatyzuje pracę z BDO i pozwala tworzyć schematy, które można wykorzystywać wielokrotnie. Gdyby dodać do tego, że od razu po wystawieniu są one widoczne w aplikacji „Kierowca”, znacząco spada czas potrzebny na obsługę administracyjną.
  • Rozliczenia z klientami – przedsiębiorstwa komunalne wystawiają bardzo dużą liczbę faktur. Wynika to z faktu, że realizują one swoje usługi dla wielu klientów. „Ręczne” wystawianie tego typu dokumentów zajmuje wiele godzin i wymaga dużego skupienia, aby rozliczenia były prawidłoweWaste24.net przejmuje obowiązek związany z wystawianiem rachunków, które można do odbiorców dostarczyć mailowo wraz z kopiami zleceń.

 

 

jakie procesy usprawnia nasze oprogramowanie

Zobacz też:

 


Data wpisu: 2022-05-23 07:32