Aktualności

Zaawansowane narzędzie do fakturowania w branży odpadowej

MATEUSZ GAWIN
Founder at Waste24
Praca w firmie komunalnej - waste24.net

Zaawansowane narzędzie do fakturowania w branży odpadowej

Dajemy z siebie wszystko, aby Waste24 pełniło dla was rolę niezastąpionego narzędzia do rozliczeń w branży odpadowej, dlatego mamy dla was kilka nowych funkcji dostępnych w systemie:

Odbiorcy faktur

Opcja szczególnie przydatna w przypadku rozliczeń z samorządami, gdzie wymagane są dodatkowe informacji na fakturach wystawianych przez wykonawcę. Ostatnia aktualizacja systemu przyniosła możliwość nadawania z poziomu zakładki „Klienci” dodawania flag zamieszczania na fakturach dodatkowych informacji jak „Odbiorca Faktury” z możliwością przypisania mu osobnych danych

Faktury korekty

Opcja możliwa do wykorzystania z poziomu tabeli rozliczeń. Za pomocą jednego kliknięcia przy wybranej fakturze, mogą Państwo teraz wykonać dowolną fakturę korygującą oraz automatycznie wysłać ją do swojego kontrahenta.

Duplikaty faktur

Oprócz starej opcji pozwalającej kopiować fakturę by wystawić kolejną, podobną, teraz przy próbie wykonania kopii zostaną Państwo poinformowani przez system Waste24 o możliwości wystawienia duplikatu faktury z możliwością zamieszczenia na niej dowolnej daty.

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-07-06 13:05