Aktualności

Wydajność w firmie komunalnej

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Wydajność w firmie komunalnej to aspekt, na który uwagę zwraca każdy właściciel. W końcu od tego, ile zrealizujemy usług i w jakim czasie zależy nasz rozkład kosztów.

Te ostatnie zaś wykazują trend wzrostowy. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim wzrost cen paliwa, płac oraz zakupu środków trwałych. Podwyżki są szczególnie zauważalne w ostatnich latach. Epidemia koronawirusa, kryzys energetyczny, a wreszcie wydarzenia na Ukrainie to tylko niektóre z przykładów, które są przyczyną dużej niestabilności ekonomicznej. Jeśli chcemy, aby nasza firma była konkurencyjna, musimy odpowiednio zarządzać personelem. Najważniejszą kwestią wydaję się tutaj dobry przepływ informacji, który można zainicjować poprzez wdrożenie Waste24.net. Nasz system pomoże Państwu w takich obszarach jak:

Wydajność w firmie komunalnej

  • Śledzenie bieżącej realizacji zleceń – na wydajność w firmie komunalnej w dużej mierze wpływają bieżące informacje na temat tego co aktualnie robią nasi pracownicy. Przy pracy w terenie jest to utrudnione, gdyż nie od razu wiadomo, co wykonał lub zamierza wykonać dany kierowca. W chwili obecnej do uzyskania potrzebnej wiedzy wykorzystuje się rozmowy telefoniczne, które są niestety czasochłonne. Warto je ukrócić i wprowadzić w ich miejsce komunikację za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Nasz system posiada stale aktualne dane na temat ilości realizowanych zleceń i umożliwia wprowadzenie do nich stosownych korekt.
  • Precyzyjniejszą pracę w tereniewydajność w firmie komunalnej można poprawić na wiele sposobów. Najskuteczniejszą metoda jest jednak wprowadzenie odpowiedniej rutyny, która przyczyni się do poprawy porządku w organizacji. Ustandaryzowanie zleceń poprzez umieszczenie w nich podstawowych danych klienta oraz wskazanie miejsca realizacji usługi mogą znacząco skrócić czas potrzebny na jego obsługę. W przypadku Waste24.net rolę tą przejmuje na siebie oprogramowanie Webowe, które wymienia informacje w czasie rzeczywistym z aplikacją mobilną.
  • Automatyczne tworzenie dokumentacjiwydajność w firmie komunalnej ważna jest także z perspektywy pracowników administracyjnych. Waste24.net ułatwia im pracę poprzez automatyczne generowanie rozliczeń, porządkowanie potwierdzeń wywozu oraz sporządzanie załączników do faktur VAT. Z naszym oprogramowaniem maleje także konieczność zaangażowania się w pracę z portalem BDO. Wymienione wcześniej czynniki sprawiają, że osoby pełniące rolę zarządczą mogą więcej czasu przeznaczyć na logistykę.

 

Wydajność w firmie komunalnej

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-02-27 19:29