Aktualności

Oszczędność czasu z Waste24

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Jedną z idei, które przyświecały powstaniu Waste24.net była oszczędność czasu. Znajduje to spore uzasadnienie w funkcjonowaniu firm komunalnych, które nie zmagają się z jego nadmiarem.

Setki drobnych operacji, mozolna obsługa klienta i szereg kwestii logistycznych to tylko niektóre problemy, z którymi zmagają się przedsiębiorcy. Nasz system wspiera obszary, które są newralgiczne z punktu widzenia działalności operacyjnej związanej z wynajmem toalet, ogrodzeń lub kontenerów. Mechanizmy, które zastosowaliśmy pozwalają przede wszystkim na:

Oszczędność czasu z Waste24.net

  • Zarządzanie zasobamioszczędność czasu przy zarzadzaniu zasobami wynika przede wszystkim z faktu, że Waste24.net posiada stale aktualizowane dane na temat bieżącej lokalizacji kontenerów, toalet lub ogrodzeń. Znika w ten sposób konieczność ciągłego spoglądania w notatki lub analizowania zrealizowanych zleceń. Poprawa gospodarowania zasobami przynosi także pozytywne rezultaty przy obsłudze klienta i sprawia, że oferta jest bardziej dostosowana do jego oczekiwań.
  • Zarządzanie relacjami z klientem – jedną z najbardziej mozolnych czynności w firmie komunalnej jest obsługa klienta. Wynika to przede wszystkim z faktu, że przy dużej liczbie odbiorców, trudno jest zapamiętać ceny danego kontrahenta lub np. kody odpadów, które od niego odbieramy. Waste24.net potrafi archiwizować tego typu dane i od razu podpowiedzieć, co możemy zaproponować danemu odbiorcy.
  • Zarządzanie personelem – wartość danego przedsiębiorstwa tworzona jest przez jego pracowników. Im lepiej będziemy nimi zarządzać, tym uzyskamy większe efekty. W aspekcie ekonomicznym szczególnie istotne wydaje się przekazywanie czytelnych poleceń. Im jest w nich mniej błędów tym  dana usługa jest tańsza, a przez to bardziej atrakcyjna dla konsumentów. Waste24.net pozwala uporządkować strumień danych wpływających do przedsiębiorstwa i tworzyć z nich przejrzyste dyspozycje. Za pomocą aplikacji mobilnych można je przekazywać na odległość lub sporządzić przejrzyste wydruki.
  • Zarządzanie finansamizafakturowanie wszystkich zleceń, które wykonała nasza firma jest bardzo czasochłonne. Czynność ta wymaga dużej dawki atencji i może zająć lwią część miesiąca. Z Waste24.net można do tego zagadnienia podejść nowocześniej. Nasze oprogramowanie pozwala na tworzenie faktur ze zrealizowanych dyspozycji bez konieczności używania zewnętrznego oprogramowania księgowego.

 

oszczednosc-czasu

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-02-18 16:46