Aktualności

Praca zdalna z Waste24

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Praca zdalna to w ostatnich 2 latach nieomal konieczność. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim trwająca pandemia i potrzeba chronienia naszego zdrowia.

Problem ten nie omija również branży komunalnej, czyli firm, które mają bezpośredni wpływ na naszą higienę. Z uwagi na konieczność zachowania ciągłości ich pracy niezbędne wydają się narzędzia, które pozwalają na zarządzanie  niezależnie od sytuacji. Jednym z nich jest Waste24.net, który sprawdza się jako system do zdalnego kierowania zespołem. Za pomocą naszego oprogramowania można przede wszystkim:

Praca zdalna z Waste24.net

  1. Przekazywać polecenia na odległośćpraca zdalna nie różni się od tradycyjnej, o ile nie mamy do czynienia z chaosem komunikacyjnym. Ten ostatni potrafi skutecznie osłabić działanie każdego przedsiębiorstwa i wprowadzić niepotrzebny bałagan. Z Waste24.net znika ten problem ponieważ wszystkie dyspozycje można przekazać swoim pracownikom na ich tablety lub smartfony.
  2. Sprawdzać stan zaawansowania zleconych robót – najbardziej frustrującą kwestią związaną z pracą w domu jest brak możliwości sprawdzenia tego, co dzieje się w terenie. Waste24.net zmienia tą kwestie nie do poznania gdyż umożliwia śledzenie statutów poszczególnych zleceń. Jeśli więc nasz kierowca ma dowieźć kontener do punktu X to po wykonaniu tej czynności dowiemy się o tym jako pierwsi.
  3. Prowadzić rozliczenia z klientem przez Internet – praca zdalna to nie tylko praca z klientem wewnętrznym, ale i podmiotami dla których realizowane są poszczególne zlecenia. Waste24.net istotnie poprawia sferę rozliczeń z kontrahentami automatyzując jej poszczególne obszary. Zafakturowanie poszczególnych usług jest o wiele prostsze, gdyż odbywa się na podstawie faktycznie zaszłych działań.
  4. Komunikować się wewnątrz zespołu – bardzo często praca zdalna wiąże się z dyżurami. Polegają one na tym, że jeden z pracowników musi być we firmie, a pozostali pełnią swoje obowiązki w trybie online. Waste24.net pozwala sprawdzić jaki zadania zostały przekazane pracownikom i kto za nie odpowiada. Dzięki powyższemu uszczelniony zostaje system zleceń i nie dochodzi do sytuacji, w której o czymś moglibyśmy zapomnieć.

 

praca-zdalna-waste24

Zobacz też:

 


Data wpisu: 2022-01-09 19:02