Aktualności

Jak usprawnić wywóz odpadów?

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Jak usprawnić wywóz odpadów?

Wielu przedsiębiorców zastanawia się jak usprawnić wywóz odpadów. Nie ma się co dziwić, skoro proces ten jest bardzo skomplikowany i składa się z wielu składowych.

Jeśli więc i Was dotykają takie bolączki to warto zastanowić się nad wprowadzeniem usprawnień, które mogą zaowocować tym, że praca będzie efektywniejsza i o wiele spokojniejsza. W XXI wieku można do tego celu wykorzystać różnego rodzaju środki, które opierają się w dużej mierze o rozwiązania informatyczne. Nasza firma przygotowała ich kilka, a wprowadzenie wszystkich pozwoli przede wszystkim na:

Co może sprawić, że wywóz odpadów będzie prostszy?

  • Poprawę procesów logistycznych – jeśli nie wiemy jak usprawnić wywóz odpadów to powinniśmy zacząć od esencji na której się on opiera, czyli od logistyki. W tej sferze pomoże nam SaaS Waste24.net, który ma sposobność kontrolowania wszystkich zleceń wraz z ich przydziałem na poszczególnych operatorów. W ten sposób zawsze wiemy, kto wykonuje daną czynność i czy nie zachodzą w trakcie jej wykonywania żadne nieprawidłowości. net pozwala także sprawnie zarządzać zasobami przedsiębiorstwa i minimalizować szansę na ich utratę.
  • Poprawę relacji z mieszkańcami – największą bolączką osób, które korzystają z usługi wywozu odpadów jest konieczność dokładnego rozeznania się w terminach przyjazdu pojazdów komunalnych. Ten obszar ewidentnie wymaga usprawnień, a my dokonujemy ich poprzez aplikację „Moje Odpady”. Mobilny harmonogram wywozu to produkt, który działa w kilkudziesięciu Gminach oraz u osób prywatnych. Wszędzie tam gdzie działa nasze oprogramowanie znikają problemy związane z odbiorem i podnosi się jakość segregacji śmieci. My wiemy jak usprawnić wywóz odpadów!
  • Poprawę sfery administracyjnej – rozliczenia, karty BDO, sprawozdania do Gmin i inne tematy związanymi z dokumentacją są bardzo czasochłonne. Czasami ich przygotowanie zajmuje tak wiele godzin, że dnia nie starcza na faktyczne kierowanie firmą. W przypadku gdy zmagacie się Państwo z tym problemem to warto wykorzystać nasz SaaS. System skraca o 90% pracę z Bazą Danych Odpadowych i pozwala na tworzenie raportów oraz zestawień, a także przenoszenie danych do MS Excel. Wielu klientów określa go mianem „kombajnu” do wywozu odpadów.

Umów się z nami już dziś na darmową prezentację systemu i dowiedz się jak usprawnić wywóz odpadów, którego koszt jest nie większy niż wynajem jednego kontenera na odpady budowlane.

Zobacz też:

Jak usprawnić wywóz odpadów?

Data wpisu: 2023-04-07 07:40