Aktualności

Dla kogo jest Waste24 ?

ŁUKASZ KAMIńSKI
Founder, CEO Waste24

Osoby, które zastanawiają się nad zakupem oprogramowania komunalnego bardzo często zastanawiają się dla kogo jest Waste24.net. Odpowiedzi na to pytanie jest co najmniej kilka. Korzyści z wdrożenia naszego systemu nie odczuwają jedynie wybrane osoby, a cała organizacja. Dla firm zajmujących się gospodarką komunalną Waste24.net to ewidentny krok naprzód.  Pierwsze w branży oprogramowanie Webowe dla przedsiębiorstw wywozowych, toaletowych i ogrodzeniowych posiada szereg możliwości, które odpowiadają na potrzeby takich stanowisk pracy jak:

Dla kogo jest Waste24.net ?

  • Dyspozytor – jeśliby zapytać kogokolwiek dla kogo jest Waste24.net to to wielu użytkowników systemu wybrałoby dyspozytora. To właśnie jego stanowisko jest kluczowe, jeśli chodzi o organizację pracy, czy przydzielanie zadań poszczególnym pracownikom. Ale praca logistyka komunalnego to także ciągłe rotowanie posiadanymi zasobami i konieczność posiadania wiedzy odnośnie ich lokalizacji. Z oprogramowaniem komunalnym wyżej wymienione obowiązki są o wiele przyjemniejsze. Nasz system wspomaga działania personelu zarządczego upraszczając pracę ze zleceniami i wizualizując pojedyncze operacje na mapach Google.
  • Kierowca – wielu kierowców bardzo często wychodzi z założenia, że „praca z papierami” nie należy do ich obowiązku. Tym bardziej jeśli jest ich tyle, że ciężko nad nimi zapanować. Z takim problemem niestety musi spotkać się wielu pracowników firm komunalnych. Fakt ten wynika przede wszystkim z ilości zadań, które muszą być w jakiś sposób udokumentowane. W dobie coraz większej popularności rozwiązań mobilnych warto wybrać aplikację „Kierowca”. Nasz produkt stanowi integralną część Waste24.net i służy do między innymi  do zdalnego przekazywania poleceń i zbierania potwierdzeń.
  • Inwentaryzator – raz na jakiś czas, a niekiedy cyklicznie trzeba wykonać inwentaryzację posiadanego majątku. Jest to dość trudne, jeśli znajduje się on w terenie i co rusz zmienia swoje miejsce. Na szczęście w skład Waste24.net wchodzi aplikacja mobilna „Inwentaryzator”. Za jej pomocą można spisać posiadane toalety, ogrodzenia i kontenery, a następnie każdy z rekordów opatrzeć fotografią. Tak zebrane dane mogą być w sposób dowolny analizowane i wykorzystane według potrzeb danej organizacji lub jej klientów.

Dla kogo jest Waste24.net ?


Data wpisu: 2021-12-27 15:12