Aktualności

Do czego wykorzystać Waste24?

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Przedsiębiorcy bardzo często zadają sobie pytania do czego wykorzystać Waste24. Taki stan rzeczy jest normalny ponieważ każda nowość wymaga głębszej analizy.

Nikt przecież nie chce kupować czegoś, co mu się nie przyda i będzie stanowić zbędny wydatek. Tymczasem oprogramowanie dla firm komunalnych nie należy do produktów, które są bezużyteczne. Nasze oprogramowanie zostało bowiem stworzone do konkretnych celów i na podstawie realnych doświadczeń. Przy przygotowaniu narzędzia kierowaliśmy się tym, czego sami byśmy od niego oczekiwali. Dlatego właśnie możemy z całą pewnością stwierdzić, że Waste24 przyda się przede wszystkim przy:

Do czego wykorzystać Waste24 ?

  • Planowaniu pojedynczych operacji – aby odpowiedzieć na pytanie, do czego wykorzystać Waste24 warto spojrzeć w swój koszyk zleceń. W przeważającej ilości przypadków będzie się on składać z wielu drobnych zleceń nad którymi trzeba mieć kontrolę. Ta ostatnia, choć lubi utrudnić życie jest nam niezbędna w celu osiągania maksimum korzyści przy minimalnym wykorzystaniu zasobów. Oprogramowanie komunalne nie dość, że zapewni wgląd we wszystkie realizowane operacji to jeszcze pomoże wyciągnąć z nich wnioski w postaci analiz.
  • Organizacji wynajmów – niektóre firmy w branży komunalnej zajmują się także wynajmem toalet oraz ogrodzeń. W takim przypadku trzeba połączyć nie tylko transport danego dobra do określonego miejsca, ale i jego późniejszą obsługą. Z Waste24 o wiele łatwiejsze będzie pamiętanie o serwisach, czy też o końcowej dacie dzierżawy. Za pomocą rozbudowanego systemu podpowiedzi dyspozytorzy nie zapomną o asortymencie, który znajduje się w terenie i polepszą w ten sposób jakość obsługi klienta.
  • Rozliczeniu zakończonych usług – w XXI wieku spotykamy się z coraz większą digitalizacją poszczególnych obszarów naszego życia. W bankach obsługują nas wirtualni asystenci, a na pytanie podczas czatu z konsultantem odpowiadają boty. Waste24 posiada możliwość automatycznego rozliczenia wykonanych zleceń. Poszczególne zamówienia nie giną tym samym w natłoku różnych informacji i mogą być skutecznie zafakturowane. Oprogramowanie dla firm komunalnych stanowi wsparcie dla działów finansowych i sprawia, że ich praca staje się o wiele prostsza.

 

do-czego-wykorzystac-waste24

 

Zobacz też:


Data wpisu: 2021-12-29 20:38