Aktualności

Oprogramowanie mobilne dla kierowcy śmieciarki

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Jak działa oprogramowanie mobilne dla kierowcy śmieciarki?

Oprogramowanie mobilne dla kierowcy śmieciarki to temat, który jest ważny nie tylko w kontekście zwiększenia poziomu komfortu, ale i płynnej realizacji zadań, które stoją przed pracownikami firm komunalnych.

Mnogość tych ostatnich sprawia, że osoba kierująca pojazdem do wywozu odpadów ma wiele obowiązków, które mogą wywołać spory ból głowy. Konieczność raportowania złej segregacji nieczystości, czy też braku dostępu do posesji powoduje, że każdy dzień kończy się sporządzeniem wielostronicowych notatek. Z luźno prowadzonych zapisków musi następnie skorzystać dyspozytor, co dodatkowo wprowadza zamęt i wywołuje niepotrzebną presję. Chcąc usprawnić proces przekazywania danych i skrócić czas obiegu dokumentów przygotowaliśmy aplikację „Kierowca”, która pozwala na:

Na co pozwala aplikacja dla kierowcy śmieciarki?

  • Raportowanie w czasie rzeczywistymoprogramowanie mobilne dla kierowcy śmieciarki pozwala na stałą komunikację ze stanowiskiem dyspozytorskim. Oznacza to, że osoba odpowiedzialna za przebieg pracy może wysyłać do podwładnych nowe zlecenia i śledzić w jaki sposób przebiega ich realizacja. Pracownik natomiast ma sposobność do informowania przełożonych o wszelkich trudnościach, które pojawiają się podczas opróżniania pojemników lub kontenerów.
  • Optymalizację trasyoprogramowanie mobilne dla kierowcy śmieciarki połączone jest z Google Maps i posiada możliwość odtwarzania „trasówki”. Wykorzystanie nowoczesnych technologii w taki sposób pozwala na tworzenie indywidualnego „know how” całego przedsiębiorstwa. Z wcześniej przejechanych tras wzorcowych można tworzyć szablony, które sprawiają, że nie są pomijane poszczególne punkty odbioru śmieci. W razie konieczności „trasówki” można w dowolny sposób uzupełniać. Dodatkowo aplikacja mobilna „Kierowca” posiada możliwość posortowania miejsc wywozu odpadów według odległości, co jeszcze korzystniej odbija się na wyniku ekonomicznym przez zmniejszenie zużycie paliwa.
  • Zbieranie potwierdzeń odbioruaplikacja dla kierowcy śmieciarki posiada funkcjonalność znaną z aplikacji kurierskich. Za pomocą naszego narzędzia, które przybrało postać cyfrowej aplikacji można zbierać podpisy i przechowywać dane o dacie i godzinie realizacji danego wywozu. Dzięki temu maleje liczba zleceń, które zostały zafakturowane niezgodnie ze stanem faktycznym oraz reklamacji ze strony Usługodawców. Ta cecha oprogramowania mobilnego dla branży komunalnej wspiera dział finansowy w rozliczeniach z odbiorcami i poprawia jakość usług.

 

Oprogramowanie mobilne dla kierowcy śmieciarki

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-07-26 18:09