Aktualności

Dla kogo jest Waste24?

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Osoby, które zastanawiają się nad zakupem oprogramowania komunalnego bardzo często zastanawiają się dla kogo jest Waste24.net.

Odpowiedzi na to pytanie jest co najmniej kilka. Korzyści z wdrożenia naszego systemu nie odczuwają jedynie wybrane osoby, a cała organizacja. Dla firm zajmujących się gospodarką komunalną Waste24.net to ewidentny krok naprzód.  Pierwsze w branży oprogramowanie Webowe dla przedsiębiorstw wywozowych, toaletowych i ogrodzeniowych posiada szereg możliwości, które odpowiadają na potrzeby takich stanowisk pracy jak:

Dla kogo jest Waste24.net ?

  • Dyspozytor – jeśliby zapytać kogokolwiek dla kogo jest Waste24.net to to wielu użytkowników systemu wybrałoby dyspozytora. To właśnie jego stanowisko jest kluczowe, jeśli chodzi o organizację pracy, czy przydzielanie zadań poszczególnym pracownikom. Ale praca logistyka komunalnego to także ciągłe rotowanie posiadanymi zasobami i konieczność posiadania wiedzy odnośnie ich lokalizacji. Z oprogramowaniem komunalnym wyżej wymienione obowiązki są o wiele przyjemniejsze. Nasz system wspomaga działania personelu zarządczego upraszczając pracę ze zleceniami i wizualizując pojedyncze operacje na mapach Google.
  • Kierowca – wielu kierowców bardzo często wychodzi z założenia, że „praca z papierami” nie należy do ich obowiązku. Tym bardziej jeśli jest ich tyle, że ciężko nad nimi zapanować. Z takim problemem niestety musi spotkać się wielu pracowników firm komunalnych. Fakt ten wynika przede wszystkim z ilości zadań, które muszą być w jakiś sposób udokumentowane. W dobie coraz większej popularności rozwiązań mobilnych warto wybrać aplikację „Kierowca”. Nasz produkt stanowi integralną część Waste24.net i służy do między innymi  do zdalnego przekazywania poleceń i zbierania potwierdzeń.
  • Inwentaryzator – raz na jakiś czas, a niekiedy cyklicznie trzeba wykonać inwentaryzację posiadanego majątku. Jest to dość trudne, jeśli znajduje się on w terenie i co rusz zmienia swoje miejsce. Na szczęście w skład Waste24.net wchodzi aplikacja mobilna „Inwentaryzator”. Za jej pomocą można spisać posiadane toalety, ogrodzenia i kontenery, a następnie każdy z rekordów opatrzeć fotografią. Tak zebrane dane mogą być w sposób dowolny analizowane i wykorzystane według potrzeb danej organizacji lub jej klientów.

 

Dla kogo jest Waste24.net ?

 

Zobacz też:


Data wpisu: 2021-12-27 15:12