Aktualności

Aplikacja dla kierowców ciężarówek

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Aplikacja dla kierowców ciężarówek przewożących odpady jest częścią platformy odpadowej Waste24.net. Możliwości jej wykorzystania dostrzegą zarówno firmy zajmujące się realizacją pojedynczych usług wywozowych jak i te, które przewożą śmieci na dalsze odległości.

Oprogramowanie mobilne „Kierowca” pozwala na utrzymywanie stałego kontaktu z bazą i informowanie dyspozytora o tym jak aktualnie przebiega realizacja danego zadania. Nasza aplikacja potrafi odbierać i wysyłać do platformy odpadowej Waste24.net ze szczególnym naciskiem na:

Aplikacja dla kierowców ciężarówek

  • Określanie statutów zleceńaplikacja dla kierowców ciężarówek pozwala na przekazywanie informacji o statucie danego zlecenia. Oznacza to, że jeśli dyspozytor przekaże do realizacji dane polecenie to pojawi się ono na ekranie urządzenia takiego jak smartfon czy tablet. Operator sprzętu będzie miał możliwość przyjęcia go, odrzucenia lub potwierdzenia, że zostało wykonane.
  • Przegląd danych teleadresowychaplikacja dla kierowców ciężarówek uniezależnia kierowcę od konieczności dzwonienia do swojego przełożonego w celu uzyskania adresu lub telefonu klienta. Wszystkie dane oraz wskazówki dotyczące wykonania dyspozycji są widoczne po wejściu w jej kartę. W tym samym miejscu dostępna jest także mapa Google z pinezką określającą miejsce realizacji usługi.
  • Edytowanie kart w BDO – wielu kierowców ciężarówek miewa obawy związane z obowiązkiem prowadzenia ewidencji na portalu BDO. Nie ma się co dziwić skoro srogie kary dźwigają brzemię odpowiedzialności. Strach przede tym, czy przełożony wystawił odpowiednie dokumenty może skutecznie odwrócić uwagę od tego co się dzieje na drodze. Z aplikacją „Kierowca” tego typu problemy nie istnieją, gdyż wszystkie karty przekazania odpadu są widoczne w oprogramowaniu i można je każdorazowo pobrać.
  • Precyzyjniejsze planowanie pracy – z praktyki wiadomo, że kierowca, który wie co ma do zrobienia będzie działał w sposób bardziej zorganizowany. Tego typu opcjonalność daje aplikacja dla kierowców ciężarówek. Po wejściu w nią pracownik będzie wiedział od razu  ile musi wykonać poleceń i jak długo może mu to zająć. Dyspozytor będzie mógł tym co samym dodać lub odjąć mu obowiązków, co sprawi, że prace zakończą się powodzeniem.

 

aplikacja-dla-kierowcow-ciezarowek

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-01-11 18:06