Aktualności

Aplikacja „Cyfrowy Klucz”

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Co to jest aplikacja „Cyfrowy Klucz”?

Aplikacja „Cyfrowy Klucz” to kolejny produkt naszej firmy, który oparty jest o blockchain Skey. Nasze narzędzie powstało z myślą o osobach, firma i instytucjach, które chcą kontrolować dostęp do określonej przestrzeni lub pomieszczeń.

Oprogramowanie mobilne na Androida i IOS współpracuje z czujnikami sensorycznymi, które mogą być zamontowane w bramach, szlabanach lub domofonach. Zastosowanie aplikacji „Cyfrowy Klucz” jest bardzo szerokie, a efekty płynące z jej wykorzystania nie do przeceniania. Rozwiązanie, które zostało przez nas opracowane pozwala na:

Jakie cechy posiada nasze oprogramowanie?

  • Generowanie unikatowych kluczy dostępuaplikacja „Cyfrowy Klucz” współpracuje z oprogramowaniem Waste24.net w obszarze związanym z jego integracją z blockchain Skey. Wykorzystanie tej technologii jest kluczowe, gdyż stanowi bezpieczeństwie tej metody. W jednym z modułów naszego SaaS można generować klucze z dostępem do określonych urządzeń i przypisywać je do osób, które mogą z nich skorzystać. Dzięki temu nikt niepowołany nie będzie mógł ich użyć, a dostęp do biura lub placu będzie zawężony do określonego grona osób.
  • Przechowywanie kluczy w aplikacji mobilnej – za pomocą aplikacji „Cyfrowy Klucz” można przechowywać w pamięci swojego smartfonu dostępy do określonych miejsc, a w razie potrzeby z nich skorzystać. Oprogramowanie mobilne wskazuje jaka odległość dzieli nas od określonego miejsca i czy w danej chwili możemy skorzystać z możliwości dostania się do niego. Takie rozwiązanie to doskonała alternatywa do wszelkiego rodzaju pilotów lub tradycyjnych kluczy.
  • Szybkie udzielanie zgody na użycie określonego klucza – wygenerowanie klucza opartego o blockchain Skey trwa kilka sekund. Jeśli więc zachodzi potrzeba wejścia do danego miejsca to można jej udzielić w sposób zdalny. Wystarczy pobrać aplikację „Cyfrowy Klucz” i zalogować się do swojego konta, które wcześniej utworzył administrator. Przykładem wykorzystania oprogramowania mobilnego może być np. udzielenie dostępu do wiaty śmietnikowej w określonym przedziale czasowym.

Aplikacja „Cyfrowy Klucz” doskonale sprawdzi się w miastach przyszłości. Jej używanie ograniczy przestoje związane z koniecznością otwierania bram lub szlabanów i przyczyni się do zniwelowania korków.

Do przetestowania oprogramowania zapraszamy wszystkich zarządców nieruchomości, włodarzy miast i przedstawicieli firm.

Skey z Waste24.net - waste24.net

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-04-25 13:15