Aktualności

Lokalizacja kontenerów na odpady

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Jak zapanować nad lokalizacją kontenerów na odpady?

Lokalizacja kontenerów na odpady jest podstawą działania każdej firmy wywozowej. W końcu czynnik ten jest niezwykle istotny w kontekście obsługi klienta oraz dbania o swój majątek.

Jeżeli jako przedsiębiorcy posiadamy wiedzę, gdzie znajdują się nasze pojemniki płynniej możemy nimi rotować i przez to realizować więcej zleceń. Niestety z chwilą, gdy każdego dnia realizowana jest duża liczba dyspozycji nietrudno o pomyłki. Bieżący stan kontenerów może być więc mało miarodajny, co zakłóca przebieg poszczególnych procesów. Jeżeli z dokumentów wynika, że w bazie magazynowej powinny znajdować się kontenery, a fizycznie ich nie ma to wartość sięgnąć po narzędzie jakim jest Waste24.net. Nasz system działa przez każdą przeglądarkę Internetową i potrafi kontrolować położenie kontenerów na odpady. Poszczególne ruchy na tego typu zbiornikach są wizualizowane na mapach Google w konsekwencji realizowania poszczególnych zleceń. Do głównych funkcjonalności, które na to pozwalają zaliczyć możemy:

Lokalizacja kontenerów na odpady w Waste24.net

  • Informacje o dostępności kontenerów – zakładka „Asortyment” pozwala określić jaka jest aktualna lokalizacja kontenerów na odpady. Użytkownicy widzą w niej kto i kiedy wynajął kontener, a także w konsekwencji jakiego zlecenia znalazł się on w terenie. Z „Asortymentu” można wyciągnąć także dane historyczne takie jak stan pojemników na dany dzień oraz prześledzić historię wynajmów. Tego typu ułatwienie pozwala także stwierdzić jakie zasoby posiadamy w danej chwili i ile zamówień możemy bezpiecznie zrealizować.
  • Wyszukiwanie kontenerów w terenielokalizacja kontenerów na odpady nie zawsze jest taka oczywista. Bywa bowiem, że zlecenia pojawiają się z dużym natężeniem i ciężko jest na bieżąco aktualizować ich położenie. W przypadku wątpliwości z systemem Waste24.net można je szybko rozwiać i sprawdzić jakie kontenery i od kiedy znajdują się w danej miejscowości lub przy wybranej ulicy.
  • Optymalizację pracy kierowcówwywóz odpadów budowlanych opiera się na podstawianiu, wymianie i zabieraniu kontenerów. Kierowcy chcąc wykonać zlecenia tanio nie powinni jeździć „na pusto”. Aplikacja mobilna „Kierowca” niweluje ten problem, gdyż podpowiada odległości od punktu „A” do „B” i jest połączoną z nawigacją Google. W ten sposób operatorzy sprzętu wiedzą jak najoptymalniej realizować postawione przed nimi zadania.

 

Lokalizacja kontenerów na odpady - waste24.net

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-10-16 19:20