Aktualności

Waste24 potrafi znacząco ograniczyć koszty

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24
Ograniczyć koszty

Waste24.net to system, który nie tylko pomaga w zwiększaniu sprzedaży, ale i potrafi znacząco ograniczyć koszty.

Wiedzą o tym wszyscy Ci z Państwa, którzy już jakiś czas używają naszego rozwiązania. Jeśli więc interesuje Państwa zwiększenie kontroli nad wydatkami to warto do swojego biznesu podejść w sposób analityczny i spojrzeć na niego przez pryzmat oprogramowania komunalnego.

Z racji łatwego dostępu do wszystkich danych będzie to można zrobić bez względu na czas oraz miejsce. SaaS do zarządzania przedsiębiorstwem zajmującym się wywozem odpadów, wynajmem toalet lub ogrodzeń ustrzeże Państwa przede wszystkim przed:

Waste24.net potrafi znacząco ograniczyć koszty

  • Pozostawieniem majątku w terenie – tak toalety przenośne jak i kontenery na odpady to przedmioty, których zakup nie należy do najtańszych. Nabycie tej pierwszej to minimum 2 000 PLN, a koszt zbiornika o pojemności 36 M3 może wynieść nawet kilkanaście razy tyle. Warto więc wiedzieć komu i na jak długo wynajęliśmy dane dobro. Z Waste24.net jest to o tyle prostsze, że wszystkie dane prezentowane są na mapach Google i można w każdej chwili sprawdzić, kiedy kończy się planowany okres dzierżawy.
  • Zniszczeniami – fakt udokumentowania stanu wynajmowanego przedmiotu zdjęciem może ustrzec przed aktami wandalizmu oraz przypadkowymi uszkodzeniami. Jeśli więc zależy Państwu na tym, aby mieć wiarygodny dowód w postaci fotografii, która jest dodatkowo opatrzona datą i godziną to taką sposobność da Państwu Waste24.net. Nasz system zintegrowany jest z dedykowaną aplikacją mobilną, która pozwala na przeprowadzanie inwentaryzacji w terenie.
  • Nieuprawnionymi kursami i omyłkami – omyłki lub nieuprawnione kursy to zmora wszystkich w przedsiębiorstw, w których panuje chaos wynikający z natłoku przeróżnych zadań. Dyspozytor lub logistyk nie są w stanie precyzyjnie określić zadań swojego zespołu w momencie, gdy zlecenia napływają do firmy przeróżnymi kanałami. Warto zatem skutecznie zapanować nad zamówieniami i użyć rozwiązania do którego każdy będzie miał dostęp. Waste24.net pozwala prowadzić wirtualną kartotekę zleceń, która pozwala na przechowywanie danych wprowadzonych przez wszystkich pracowników administracyjnych. Minimalizowana jest w ten sposób możliwość nadużyć i błędów generujących koszty.

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-01-03 19:15