Aktualności

eMarket Smieci.eu dla firm komunalnych

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Zostań klientem Waste24.net i zyskaj dodatkowe zlecenia

Waste24.net to innowacyjny SaaS do zarządzania firmą komunalną, który usprawnia procesy związane z gospodarką odpadami. Dzięki naszemu rozwiązaniu zyskujecie Państwo kontrolę nad procesami, które zachodzą w Państwa przedsiębiorstwie i zasobami używanymi do ich realizacji.

Oprogramowanie dla firm komunalnych zintegrowane jest z dwiema aplikacjami mobilnymi dla pracowników terenowych i działa w dowolnej przeglądarce Internetowej. Wszystko to sprawia, że dla przedsiębiorstw wywozowych Waste24.net jest doskonałą alternatywą do tradycyjnej formy przekazywania zleceń oraz innych działań podejmowanych przez personel. We wrześniu bieżącego roku Waste24.net uzyskał wyróżnienie w konkursie Rzeczpospolitej „Orzeł Innowacji” 2022 i z tej okazji chcielibyśmy zaproponować Państwu dodatkową zachętę do nawiązania współpracy. Drugim produktem, który tworzymy wspólnie z Państwem jest pierwszy w Polsce eMarket do zamawiania usług komunalnych Smieci.eu. Każdy podmiot, który zdecyduje się podpisać z nami umowę uzyska dostęp do dodatkowych zleceń, które z całą pewnością przyniosą mu wymierne korzyści. W chwili obecnej eMarket Smieci.eu to przede wszystkim:

Co to jest eMarket Smieci.eu?

  • Doskonale widoczna domena InternetowaeMarket Smieci.eu powstał w 2019 roku z myślą o zapewnieniu łatwego dostępu do usług firm toaletowych, ogrodzeniowych oraz odpadowych. Z czasem udało nam się uzyskać wysoką widoczność w Internecie, która sprawia, że zainteresowanie nim stale rośnie. W dobie kryzysu jest to niezwykle istotne, ponieważ pozwala uzyskać dodatkowe zamówienia ze swojej okolicy.
  • Aplikacja mobilnaeMarket Smieci.eu zintegrowany jest z aplikacją do zamawiania usług komunalnych. Użytkownicy smartfonów z systemem Android lub IOS mogą skorzystać z oferty Państwa firmy w dowolnym miejscu oraz o dowolnej porze. Taka sposobność jest niezwykle przydatna na budowach i w czasie remontu.
  • Widżet na stronie WWW – wielu przedsiębiorcom komunalnym marzy się automatyzacja sprzedaży. Niestety nie zawsze jest na nią odpowiedni czas oraz miejsce. Dodatkowo próba wprowadzenia innowacji to kolejne koszty, które w dobie kryzysu przekładają się na ceny usług. eMarket Smieci.eu może udostępnić Państwu specjalny widżet, który sprawi, że zamawiania kontenerów na odpady lub ogrodzeń będzie bardziej przyjazne klientom. Za nasze usługi pobieramy prowizję, które podlega indywidualnym ustaleniom.

Przewaga technologiczna to w dobie załamania rynków i wysokiej inflacji najlepszy sposób na ugruntowanie swojej pozycji rynkowej! Zapraszamy do współpracy już dziś. Nasz eMarket został także doceniony w konkursie mBank „Cyfrowe Rewolucje” 2022.

eMarket Smieci.eu - waste24.net

 

Zobacz też:

 


Data wpisu: 2022-04-07 14:21