Aktualności

Aplikacja mobilna – Kierowca 2.0

MATEUSZ GAWIN
Founder at Waste24

Nowa wersja aplikacji mobilnej „Kierowca” jest już dostępna. Nowa wersja to nie tylko nowy wygląd. Aplikacja kierowcy otrzymała także kilka nowych usprawnień.

  • Integracja BDO

Nowa wersja aplikacji jest w pełni zintegrowana z BDO, Kierowcy mają możliwość pobrania potwierdzenia karty KPO i KPOK oraz samodzielnie zaktualizować dane karty dot. dokładniej godziny transportu oraz wagi gabarytu.

  • Podpis odbiorcy

Pojawiła się dodatkowa opcjonalność podpisu odbiorcy, gdzie można samodzielnie palcem po wyznaczonym polu odebrać podpis od wyznaczonego odbiorcy.

  • Odświeżanie danych

Zamiast przycisku aktualizowania danych, odświeżenie następuje teraz po wykonaniu gestu „pull to refresh” czyli przesunięciem palca z góry do dołu po liście dyspozycji.

  • Android / iOS

Nowa wersja aplikacji jest w pełni kompatybilna nie tylko z urządzeniami ze środowiska Android, ale także z urządzeniami z systemem iOS, zarówno ta jak i wersja Android są dostępne bezpośrednio do pobrania w sklepach App Store oraz Google Play. Zachęcamy do ich pobrania bezpośrednio ze sklepów by móc automatycznie aktualizować aplikację o przyszłe wersję

Szerokiej drogi! 👋😊

Zobacz też:


Data wpisu: 2021-12-21 11:43