Aktualności

Oprogramowanie do wynajmu toalet

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Waste24.net to system, który może posłużyć jako oprogramowanie do wynajmu toalet. Dzięki dostępowi do naszego systemu zyskujecie Państwo pełną kontrolę nad procesem dzierżawy kabin WC oraz czynnościami serwisowymi.

Do przetestowania naszego produktu zapraszamy przedsiębiorstwa, które chcą usprawnić obsługę klienta oraz optymalniej wykorzystywać posiadany asortyment. Podobnie jak w przypadku kontenerów na odpady oraz pojemników nasz system skutecznie obniża koszty i wpływa pozytywnie na zwiększenie wolumenu sprzedaży. Do największych walorów oprogramowania do wynajmu toalet zaliczyć możemy:

Oprogramowanie do wynajmu toalet

  • Tworzenie wielu dyspozycji dla jednego zleceniaoprogramowanie do wynajmu toalet przechowuje informacje o początku i końcu wynajmu, a także o zaplanowanych czynnościach serwisowych. Oznacza to, że wystarczy tylko raz wprowadzić niezbędne dane, a system utworzy z nich wiele dyspozycji. W ten sposób nie trzeba będzie pamiętać o potrzebie wypompowania nieczystości ciekłych lub o zabraniu kabiny WC.
  • Zdalna weryfikacja zleceńoprogramowanie do wynajmu toalet jest zintegrowane z aplikacją na Androida i IOS. Jeśli więc pracownicy firmy komunalnej będą z niego korzystać to weryfikacja zleceń może odbywać się w sposób automatyczny. Oprogramowanie mobilne zostało wyposażone także w moduł do zgłaszania nieprawidłowości, które mogą pojawić się w trakcie wykonywania pracy. Mechanizm ten sprzyja wyjaśnianiu reklamacji i usprawnia możliwość reakcji na niezadowolenie z poziomu realizowanych usług.
  • Automatyczne rozliczenia – wszystkie zlecenia, które są realizowane za pośrednictwem platformy Waste24.net mogą zostać automatycznie rozliczone. Znika w ten sposób problem niewystawionych faktur VAT. W panelu Webowym można także śledzić ich status oraz w razie potrzeby wysłać ponaglenie do zapłaty lub monitorować wolumen sprzedaży. Oprogramowanie do wynajmu kabin WC posiada także możliwość generowania plików JPK.
  • Prowadzenie analiz – każdy biznes wymaga głębszego zastanowienia. Z Waste24.net informacje, które są potrzebne do analiz, można otrzymać zgodnie ze swoimi własnymi preferencjami. Dzięki powyższemu niwelowana jest konieczność angażowania w to zadanie osób pracujących w księgowości.
  • Mapa zagęszczenia toaletWaste24.net posiada możliwość prezentowania danych na wirtualnych mapach Google. Można w ten sposób sprawdzić, ile kabin WC znajduje się w terenie i jaki dzieli je dystans. Sprzyja to tworzeniu optymalnych tras przejazdu samochodów asenizacyjnych.

 

oprogramowanie-do-wynajmu-toalet

Zobacz też:


Data wpisu: 2022-03-24 15:40