Aktualności

Jakie problemy rozwiązuje Waste24 ?

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Wielu przedsiębiorców, którzy zastanawiają się nad wdrożeniem oprogramowania komunalnego zastanawia się jakie problemy rozwiązuje Waste24.

Tymczasem odpowiedzi na to pytanie jest wiele, a my postaramy się dziś skupić na najważniejszych. Oprogramowanie, które przygotowaliśmy na bazie naszych doświadczeń wywiera wpływ na funkcjonowanie wielu obszarów w przedsiębiorstwie. Nie dość, że je porządkuje to jeszcze pozwala wyciągnąć wniosek, a w razie czego wprowadzić korekty.   Nasz system powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy na co dzień stykają się z problemami takimi jak:

Jakie problemy rozwiązuje Waste24 ? 

  • Brak informacji o bieżącym rozlokowaniu asortymentu – aby odpowiedzieć na pytanie jakie problemy rozwiązuje Waste24 warto przyjrzeć się jego funkcjonalności. Jedną z podstawowych wartości oprogramowania komunalnego jest możliwość sprawdzenia w czasie rzeczywistym bieżącej lokalizacji asortymentu. Jeśli więc zastanawiacie się Państwo gdzie są aktualnie np. Wasze kontenery to z naszym systemem zobaczycie je na mapach Google.
  • Brak panowania nad strumieniem danych – każdego, kto do końca nie wie jakie problemy rozwiązuje Waste24 przekonana na pewno fakt, że w oprogramowaniu komunalnym można gromadzić wszystkie dyspozycje. W praktyce pozwala to na wgląd w zadanie, które musi wykonać dany zespół w określonym czasie. Taka wiedza jest niezbędna w celu uzyskania optymalnej wydajności posiadanej floty i jak największego wykorzystania posiadanego asortymentu.
  • Brak obciążeń za zrealizowane usługi – każdy kto pracuje w branży komunalnej nieraz zetknął się z problemem nie wystawionych faktur. Wpływ na taki stan rzeczy ma z pewnością duże rozdrobnienie świadczonych usług i ich niepowtarzalność. Przy dużej ilości kursów, serwisów bądź wynajmów łatwo niektóre pominąć i w ten sposób narazić się na niepotrzebne koszty. Waste24 posiada narzędzie, które pozwala ustrzec się przed błędami. Każde zlecenie przenoszone jest automatycznie do systemu fakturowego, który tworzy z niego dokument rozliczeniowy.
  • Brak czasu na wystawianie kart przekazania odpaduWaste24 przychodzi z pomocą logistykom odpadowym, którzy muszą na każdy kurs pojazdu wystawić dokumenty na portalu BDO. Dzięki integracji z systemem możliwe jest tworzenie dokumentów środowiskowych w imieniu własnym oraz klienta, z którym dane przedsiębiorstwo zainicjowało współpracę. Wystawienie jednej karty trwa nie więcej niż 5 sekund i odbywa się bez konieczności logowania do BDO.

 

Jakie problemy rozwiązuje Waste24 ?

 

Zobacz też:

 


Data wpisu: 2021-12-23 12:13