Aktualności

Aplikacja sortowanie odpadów

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

W jaki sposób działa aplikacja sortowanie odpadów?

Aplikacja sortowanie odpadów to produkt, w który w obecnych czasach bardzo może ułatwić nasze życie.

Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim stopień skomplikowania zasad selektywnej zbiórki oraz kwestie związane ze niejednoznacznym przeznaczeniem niektórych typów śmieci. Wszystko to sprawia, że warto posłużyć się narzędzie które posiada zestandaryzowaną bazę nieczystości. Tego typu dane zawiera aplikacja „Moje Odpady”. Produkt ten oprócz harmonogramu wywozu odpadów wyposażony jest w słownik, zawierający kilka tysięcy haseł. Zbiór danych o sposobie postępowania ze śmieciami rozwiązuje codzienne dylematy związane z wyrzucaniem przedmiotów, których żywot dobiegł końca. Gminy, które zainwestują w to rozwiązanie zyskają większą szansę na osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu. Aplikacja sortowanie odpadów to przede wszystkim:

Co można uzyskać poprzez zastosowanie aplikacji do segregacji śmieci?

  • Mniejsza ilość zapytań o sortowanie odpadów – mieszkańcy, którzy nie wiedzą gdzie wyrzucić śmieci bardzo często bronią w tej sprawie do Gminy. Często powoduje to przeciążenie linii telefonicznych i brak czasu na zajmowanie się innymi sprawami. Aplikacja „Moje Odpady” potrafi część prac wykonać za pracowników Urzędu i sprawić, że praca w komórce zajmującej się nieczystościami będzie przyjemniejsza.
  • Zestandaryzowanie zasad selektywnej zbiórkiaplikacja sortowanie odpadów zawiera informacje, o które można oprzeć cały system zbiórki śmieci. Przez tego typu podejście odpady zbierane na terenie Gminy będą odpowiadały do siebie podobne co pozwoliły na ich efektywniejsze zagospodarowanie. Jeśli więc problemem jest niejednolity strumień nieczystości to warto poprzez nowoczesną technologię wyedukować mieszkańców jak zbierać śmieci.
  • Lepszy kontakt z Urzędem – mieszkańcy bardzo często narzekają na to, że nie mogą skontaktować się z pracownikiem urzędu, wtedy gdy jest to najbardziej potrzebne. Aplikacja sortowanie odpadów posiada formularz kontaktowy przez który można zgłosić do Gminy wszelkie kwestię związane z systemem zbierania odpadów. Materiał, które my być wysłany do odpowiedniej komórki można zaopatrzyć w zdjęcia, które będą dokumentować ewentualne nieprawidłowości. Dzięki temu nie będzie potrzeby wyjaśniania niektórych spraw w terenie i odrywania się od pilnych zajęć.

Aplikacja „Moje Odpady” to nowoczesne oprogramowanie mające duży wpływ na środowisko i pomagające w gospodarce nieczystościami na bardzo wiele sposobów.

Zobacz też:

Aplikacja sortowanie odpadów

Data wpisu: 2023-04-03 07:05