Aktualności

Jak działa aplikacja do otwierania bramy?

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Czym jest  aplikacja do otwierania bramy?

Aplikacja do otwierania bramy, która działa pod kontrolą Waste24.net to nasz produkt, który dedykujemy wszystkim administratorom i właścicielom nieruchomości. Za pomocą naszego oprogramowania można zarządzać dostępem do wybranych obszarów lub pomieszczeń.

Cyfrowy Klucz” działa pod kontrola systemu Android oraz IOS, a dodatkowym atutem rozwiązania jest wykorzystanie blockchain. Użycie ostatniej z wymienionych technologii sprawia, że proces przyznawania uprawnień oraz samych zdarzeń związanych z otwieraniem drzwi oraz bram jest transparentny. Rozwiązanie tworzone przez Waste24.net sprawdza się w wielu branżach. W gospodarce odpadami stanowi ono naturalną zaporę chroniąca punkt zagospodarowania odpadami przed dostępem osób niepowołanych i ułatwia pracę brygad wywozowych. Aplikacja pilot do bramy potrafi przede wszystkim:

Jakie są cechy aplikacji pilot do bramy?

  • Otwierać drzwi, szlabany oraz bramyaplikacja do otwierania bramy zastępuje klucze oraz piloty, które są używane w tradycyjnym modelu pokonywania barier architektonicznych. Do otwierania pomieszczeń oraz bram potrzebny jest jedynie smartfon z dostępem do Internetu i odpowiednie uprawnienia przyznane przez administratora systemu. W aplikacji „Cyfrowy Klucz” można przechowywać dowolną ilość kluczy.
  • Rejestrować zdarzenia związane z wykonywaniem poszczególnych czynności – w aplikacji do otwierania bramy wjazdowej każde zdarzenie związane z jej wykorzystaniem rejestrowane jest w naszym systemie Webowym. W ten sposób można uzyskać informację kto i o której godzinie wchodził na dany teren. Wszystkie zdarzenia zapisane są w specjalnym dzienniku, a uprawnienia mogą być przyznawane na stały lub wybrany zakres czasu.
  • Współpracować z każdym typem bram, szlabanów oraz drzwi – aplikacja pilot do bramy działa ze wszystkimi typami bram sterowanych elektrycznie. Aby z nie skorzystać należy zainstalować specjalny czujnik, który komunikuje się z systemem Waste24.net. Koszt zakupu czujnika jest w porównaniu do efektów stosunkowo niewielki. Aplikację „Cyfrowy Klucz” to doskonała alternatywa do tradycyjnych pilotów oraz kluczy. W skali makro można dzięki niej uzyskać znaczące oszczędności.

Aplikacja do otwierania bram, szlabanów i drzwi jest przydatna osobom fizycznym, przedsiębiorstwom oraz miastom przyszłości. Zapraszamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny.

Aplikacja do otwierania bramy - waste24.net

Zobacz też:

 


Data wpisu: 2022-05-10 21:37