Aktualności

Program do optymalizacji tras

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Founder, CEO Waste24

Jakie korzyści daje program do optymalizacji tras?

Program do optymalizacji tras to jeden z modułów naszego oprogramowania dla firm transportowych. Skorzystać mogą z niego zarówno obecni abonenci jak i wszyscy przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszego narzędzia. Oprogramowanie do optymalizacji tras przejazdu działa w modelu SaaS, a za przygotowanie właściwych trasówek odpowiedzialne są inteligentne algorytmy.

Produkt polecamy przede wszystkim właścicielom przedsiębiorstw, których flota musi odwiedzić jednego dnia większą ilość POI. Do największych zalet oprogramowania do optymalizacji tras zaliczyć możemy:

Główne zalety programy do optymalizacji tras

  • Płynne geokodowanie – program do optymalizacji tras korzysta z naszego geokodera, którego daje sposobność do uzyskania współrzędnych geograficznych dla 1000 punktów jednorazowo. Jeśli więc nie dysponujecie Państwo długością i szerokością geograficzną miejsc do których powinny dotrzeć auta to nie ma konieczności korzystania z zewnętrznego narzędzia. W Waste24.net można otrzymać koordynaty bazujące na Open Street Maps.
  • Szybkie przygotowanie zoptymalizowanych tras przejazdu – oprogramowanie do optymalizacji tras jest intuicyjne, a praca z nim nie wymaga specjalistycznego szkolenia. Algorytmy planowania tras bazują na znalezieniu najkrótszej trasy (minimalizacja dystansu), najszybszej trasy (minimalny czas podróży), najbardziej ekonomicznej trasy (minimalizacja kosztów), czy kombinacji tych czynników. Algorytmy mogą uwzględniać także inne aspekty, takie jak priorytetyzacja obszarów czy unikanie obszarów o ograniczonej dostępności lub wysokim natężeniu ruchu.
  • Zarządzanie zleceniami – program do optymalizacji tras jako jedno z nielicznych narzędzi na rynku posiada możliwość zarządzania zleceniami. Czynności, które muszą wykonać pracownicy można dowolnie parametryzować, co pozwala zarządzać pracą w sposób zdalny. Waste24.net to kompleksowy software, który z powodzeniem znajdzie zastosowanie w każdej branży związanej z gospodarką komunalną. Dodatkowym atutem systemu jest możliwość przygotowywania dokumentów środowiskowych takich jak KPO i KPOK.
  • Aplikacje mobilne – program do optymalizacji zintegrowany jest z naszą aplikacją „Kierowca”, która nawiguje do wcześniej ułożonych punktu, stanowiących element „trasówki”. Taki sposób udostępniania danych jest wygodny i nowoczesny, gdyż pozwala w pełni wykorzystać możliwości systemu, a co więcej w pełni z nich skorzystać. Nasze oprogramowanie mobilne to nie tylko możliwości związane z „odtwarzaniem” trasy, ale także doskonały sposób na poprawę komunikacji z dyspozytorem.

Jakie funkcje i możliwości oferuje nasze oprogramowanie do optymalizacji tras?

Nasze program do optymalizacji tras jest modułem skierowanym do firm transportowych. Zarówno obecni abonenci, jak i inni przedsiębiorcy mogą z niego skorzystać w formule online. Oprogramowanie działa w modelu SaaS, a inteligentne algorytmy są odpowiedzialne za tworzenie optymalnych tras. Nasz produkt szczególnie polecamy właścicielom firm, których flota musi odwiedzić w jeden dzień dużą liczbę różnych miejsc.

Zobacz też:

Program do optymalizacji tras


Data wpisu: 2024-02-02 08:38